Ekibimize Katılın

Genel olarak HacktorX sitesinde iki farklı yazarlık türü bulunmaktadır. Bunlar misafir yazarlık ve aktif yazarlık olarak adlandırılmaktadır. Aktif yazarlarımız yönetim ekibinin belirleyeceği sıklıkta düzenli olarak yazı yazmaktayken (genelde ayda 1 yazı) misafir yazarlarımız tek seferlik yazılarını platformumuz üzerinden yayınlamaktadır.

Misafir yazarlarımız sitemizin ekibimiz kısmındaki en alt bölümde yer alan “Katkı Verenler“ kategorisinde yer almaktadır. Bu yazarlarımızın yönetimsel açıdan hiçbir görevi olmamakla beraber varsa mail adresleri ve yazar panelleri ellerinden alınır.

Aktif yazarlarımız sorumlu oldukları yazı sıklıklarını aksattıkları taktirde (üst üste 2 kez gününde yazı yazmamak veya yıl içinde 3 kez gününde yazı yazmamak) misafir yazar kategorisine düşürülürler ve isimleri “Katkı Verenler” kategorisinde yer alır.

Ekibimize yazar olarak katılmak istiyorsanız öncelikle “HacktorX Yazarlık Başvurusu Kontrol Listesi” isimli dokümanı okumalısınız. Ardından yazarlık türünüze karar vermelisiniz ve ilgili yazarlık türünün başvuru formunu doldurmalısınız. Eğer başvurunuz onaylanırsa ekibimiz tarafından başvuru esnasında belirtmiş olduğunuz mail adresi üzerinden sizinle iletişime geçilecektir.

HacktorX Aktif Yazarlık Başvuru Formu

HacktorX Misafir Yazarlık Başvuru Formu

HacktorX Yazılı İçerik Kontrol Listesi

  • Site İçi Yorumlar

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.