hxCTF{2023}

Merhaba güvenlik meraklıları! HacktorX ekibi olarak, siber güvenlik tutkunlarına özel heyecan dolu bir etkinlikle karşınızdayız. Büyük bir heyecan ve gurur ile sunarız: HacktorX CTF Serüveni başlıyor!

🚀 Yepyeni Bir Efsane Başlıyor!

Siber güvenlik dünyasına katılmak, bilgi ve becerilerinizi test etmek için en iyi zaman! HacktorX CTF, gerçek dünya senaryolarını içeren eşsiz görevleriyle sizi bekliyor. Unutulmaz anlar ve bol öğrenme fırsatları sizi bekliyor.

🔐 CTF Nedir?

Capture The Flag (CTF), siber güvenlik becerilerinizi sınamanın, geliştirmenin ve eğlenmenin bir yoludur. Bilgi güvenliği sorunlarını çözerek bayrakları ele geçirin ve en iyi olmak için yarışın!

📅 Tarih, Yer ve Zaman

HacktorX CTF 2023, 9 Aralık 2023 tarihinde saat 16:00’da başlayacak ve 10 Aralık 2023 tarihinde saat 10:00’da sona erecek. Bu süre zarfında, zorlu görevlerle dolu heyecan verici bir yolculuğa çıkacaksınız. Etkinliğimiz Ahmet Tevfik Ozan Fuar ve Kongre Merkezi’nde fiziksel olarak düzenlenecekir.

🌐 Kimler Katılabilir?

Herkes! İster acemi olsun, ister deneyimli bir güvenlik uzmanı, HacktorX CTF her seviyeden katılımcıya açıktır. Öğrenciler, profesyoneller, meraklılar… hepinizi bekliyoruz!

📝 Kayıt ve Daha Fazlası

HacktorX CTF 2023 etkinliğimizin kayıtları 15 Kasım tarihinde açılacaktır. Kayıtlar açıldığında bu sayfada kayıt için gerekli bağlantıyı bulabileceksiniz.

Unutmayın, siber güvenlik bir sanattır ve bu sanatta ustalaşmak için HacktorX CTF’ye katılmanız yeterli! Hazır mısınız? Labirentin kapıları sizin için açılıyor. CTF ile alakalı tüm sorularınız için instagram sayfamızdan veya [email protected] mail adresimizden bize ulaşabilirsiniz.

  • Site İçi Yorumlar

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.